top of page

مهاجرت به ترکیه

اخذ اقامت از طریق خرید خانه در ترکیه

کشور ترکیه جز توسعه یافته ترین کشورهای است که براساس نظام جمهوری ایجاد شده است. این کشور به عنوان پلی بین اروپا و آسیا قرار دارد. از نظر شرایط اقتصادی این کشور در رتبه 13 جهان قرار دارد.

ترکیه کاندیدای اتحادیه اروپا و عضو G20 و هم چنین NATO میباشد. بنابراین این کشور فرصت بسیار خوبی برای دانشجویان و تجاری که قصد شروع کار و تاسیس شرکت دارند است. هم چنین آنها میتوانند از سرمایه ای که EU در اختیار ترکیه برای اجرای پروژه ها قرار میدهد استفاده کنند.

ترکیه کشور دموکرات است و به حقوق بشر و شهروندی تاکید بسیاری دارد بنابراین میتوانید از داشتن زندگی امن در ترکیه اطمینان حاصل کنید.

برای مهاجرت و زندگی در ترکیه باید بدانید که:

درباره ترکیه

دریافت اقامت در ترکیه به دو صورت کوتاه مدت و بلند مدت است. اقامت کوتاه مدت از طریق اجاره خانه در ترکیه است که به صورت سالانه میباشد.

مطمئن ترین راه برای دریافت اقامت در ترکیه خرید خانه و سرمایه گذاری است. ارزش ملک خریداری شده باید برابر با 250هزار دلار امریکایی باشد.

امروزه با توجه به کلاهبرداری های صورت گرفته در ترکیه پیدا کردن افراد مورد اعتماد برای انجام دادن کارهای اقامتی در ترکیه کار بسیار دشواری است. باید در نظر داشته باشیدکه تنها وکیل و حقوقدان های ترکیه از قانون ترکیه اطلاع کامل دارند و میتوانند به شما در زمینه پیدا کردن املاکی مطمئن خانه با شرایط ضروری برای مهاجرت کمک کنند. 

گروه مشاوران GLOBALB LAW با داشتن سابقه ای طولانی در زمینه وکالت میتوانند به شما در زمینه ی خرید خانه و یا سرمایه گذاری و تاسیس شرکت کمک کنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید

 

ویزا کار
با سرمایه گذاری در ترکیه فرصت زندگی در کشور زیبای ترکیه را بدست اورید

مهاجرت به ترکیه

خرید ملک

سالانه بالغ بر 500,000 نفر برای زندگی به ترکیه می آیند. در سال های اخیر مردم کشورهای مختلف از جمله ایران کره جنوبی سوریه مصر و سایر کشورهای دیگر، به دلیل اب وهوای خوب و موقعیت جغرافیایی عالیترکیه را برای زندگی انتخاب میکنند. سفر به ترکیه نیازمند دریافت ویزا نیست، اما اگر قصد مهاجرت دارید باید به تمامی قوانین مهاجرت تسلط داشته باشید تا بتوانید در ترکیه زندگی کنید. به همین منظور حضور گروه مشاوران حقوقی مجرب برای یاری رساندن به مهاجران امر ضروری است. اکثر مردم ترکیه نمیتوانند انگلیسی صحبت کنند بنابراین ممکن است حتی در رزور اتاق و مسايل پیش پاافتاده نیز دچار مشکل شوید بنابراین یاری گرفتن از دستیاری که مسلط به زبان ترکی و انگلیسی و در حین حال فارسی است میتواند روند دریافت اقامت در ترکیه را تسریع بخشد. 

اگر قصد مهاجرت به ترکیه را دارید ولی نمیدانید از کجا و پگونه باید اغاز کنید میتوانید با گروه مشاوران فارسی زبان گلوبال بی تماس بگیرید تا با یاری گرفتن از وکلای ترک روند مهاجرت را برای شما تسریع بخشد.

ثبت شرکت

سرمایه گذاری در ترکیه

با وجود اینکه اکثر مردم فکر میکنند تاسیس شرکت کار بسیار مشکلی است، باید بدانید که در صورت تسلط به قوانین ترکیه به راحتی میتوانید صاحب شرکت شوید. اگر قصد سرمایه گذاری و تاسیس شرکت دارید کمک گرفتن از وکلای مسلط به قوانین امری ضروری خواهد بود. شرکت حقوقی گوبال بی آماده ارايه خدمت به مهاجران عزیز برای تاسیس شرکت میباشد.  

Read More >

اخذ اقامت در ترکیه

خرید خانه در ترکیه راحت ترین راه اخذ اقامت در ترکیه است.

اگر شما خانه ای به ارزش 250,000 دلار آمریکا خریداری کنید اقامت دایم دریافت خواهید کرد. اما اگر خانه ای کمتر از ارزش یاد شده بگیرید سالانه میتوانید اقامت خود را تمدید کنید و بعد از 5 سال اقدام به دریافت اقامت دایم و دریافت پاسپورت ترکیه کنید. 

Read More >

دریافت اجازه کار

افرادی که ترکیه مشغول کار هستند ملزم به دریافت ویزای کار میباشند. به همین منظور در ابتدا کارفرما درخواست اجازه کار برای کارکن خود را صادر کند و سپس طی کردن مراحل بعدی دریافت اجازه کار بر عهده ی وکلا خواهد بود.

Read More >

یکی از راه های اخذ اقامت در ترکیه تاسیس شرکت میباشد. به این ترتیب شما میتوانید اجازه کار دریافت کنید و بعد از 5 سال تمدید اجازه کار اقامت دایم ترکیه را دریافت کنید.

شرکت هایی که میتوان درترکیه تاسیس کرد:

 • شرکت با مسولیت محدود

 • شرکت های سهامی

 • شرکت مختلط

 • شرکت تصامنی

 • موسسات مالی

خدمات ما:
 • تنظیم مدارک مورد نیاز برای تاسیس شرکت

 • گرفتن وقت ملاقات 

 • پیدا کردن محل کار مناسب برای تاسیس

photo_2019-05-14_16-01-28.jpg

دریافت اقامت ترکیه

شما میتوانید از طریق یکی از راه های زیر برای خود و خانواده ی خود اقامت ترکیه را دریافت کنید:

 • دریافت اقامت از طریق خرید خانه به ارزش 250 هزار دلار آمریکا. توجه داشته باشید که به مدت حداقل سه سال نمیتوانید خانه را بفروشید.

 • سرمایه گذاری 500 هزار دلار آمریکا در یکی از بانک های ترکیه

 • سرمایه گذاری به اندازه 500 هزار دلار آمریکا در یکی از شرکت های ترکیه

 • خرید خانه با ارزش کمتر از مقدار یاد شده و به شما و خانواده تان به صورت موقت اجازه اقامت میدهد و بعد از گذشت 8 سال میتوانید اقامت دایم بگیرید

 • یکی دیگر از راه های مهاجرت اخذ اقامت از طریق تحصیل است. با ثبت نام در یکی از دانشگاه های کشور میتوانید ویزای تحصیلی بگیرید.

خدمات وکلای گلوبال بی

 • ارایه مشاوره حقوقی به زبان فارسی توسط مشاوران فارسی زبان

 • پیدا کردن بهترین و مناسب ترین خانه 

 • دریافت اجازه ی اقامت

 • دریافت اجازه کار

 • پیدا کردن مدرسه ودانشگاه مناسب برای فرزندانتان

 • برای اطلاعات بیشتر لطفا فایل زیر را مطالعه نمایید

دریافت اجازه کار:

اگر تصمیم دارید که در ترکیه کار کنید باید بدانید که نیازمند دریافت اجازه کار هستید

. برای دریافت اقامت میتوانید به کنسولگری های جمهوری ترکیه واقع در ایران رفته و اقدام به دریافت ویزای کار کنید البته باید بدانید که ابتدا باید شرکت یا کارفرمایی به شما پیشنهاد کار داده باشد و اقدام به دریافت ویزای کار برای شما کند.

در صورتی که در ترکیه زندگی میکنید و مشغول کار هستید ، کارفرما باید درخوایت ویزای کار برای  شما بدهد و سایر مراحل توسط وکلای مجرب انجام میشود.

با تاسیس شرکت در ترکیه میتوانید اجازه کار دریافت کنید.

خدمات شرکت گلوبال بی
 • ارایه فرم درخواست ویزا کار

 • گرفتن وقت ملاقات

 • تهییه و ثبت اسناد رسمی

 • ارایه اسناد برای دریافت بیمه 

پرونده های حقوقی

تجربه

شرکت حقوقی گلوبال بی با داشتن سابقه ی بیش از 5 سال در زمینه های مختلف از جمله پرونده های حقوقی دریایی، خانوادگی، تجاری، کلاهبرداری و سایر بخش های حقوقی اماده ارایه خدمت به ایرانیان عزیز میباشد برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا فرم موجود در پایین صفحه را پر کنید.

تیم جوان

امروزه داشتن تیم جوان در زمینه حقوق امری مفید تلقی میشود چرا که برای رشد احتیاج به برنده شدن در پرونده های مختلف حقوقی دارند. همچنین با داشتن ذهن باز میتوانند به شما در زمینه های مختلف حقوقی کمک کنند.

راه حل گرا

شرکت گلوبال بی با ارایه راه حل های به روز برای مشکلات حقوقی مختلف میتواند به شما در مسایل مختلف کمک کند.

جهانی 

شرکت گلوبال بی عضو CKR در آمریکا است. این شرکت با موسسات حقوقی در سایر کشور ها از جمله کشورهای اروپایی و ایالات متحده آمریکا در ارتباط است که میتواند به صورت بین المللی به شما در زمینه های مختلف یاری رساند.

  گروه مشاوران حقوقی گلوبال از سال2014 در استانبول در زمینه های مختلف حقوقی از جمله پرونده های فساد مالی، اختلاس، جنایات فردی،تجاوز و هم چنین در زمینه ی اخذ اقامت کاری، توریستی، دائم و موقت فعالیت دارند

Meet The Team

IMG_0943 kopya.JPG

سیما باکتاش

 • Grey LinkedIn Icon

وکیل و موسس شرکت گلوبال بی 

sima@globalblaw.com

WhatsApp Image 2017-12-28 at 00.01.59.jp

سردار آکدنیز

 • Grey LinkedIn Icon

ارتباط با ما

شماره تماس:902122588121+


 

تماس با ما

Success! Message received.

Anchor 1
bottom of page